Giełda Promocji Absolwentów 2005 i 2006

Rok 2005
Z okazji Spotkania Klubu Integracyjno-Promocyjnego SWPCz w Podlesicach

Dnia 16.09.2005 r. w hotelu „Ostaniec” w Podlesicach odbyło się kolejne spotkanie Klubu Integracyjno-Promocyjnego. W godz. 10.00 - 17.00 odbywała się „Giełda Promocji Absolwentów PCz”, na której produkty swoich firm prezentowali członkowie Klubu. Od godzin rannych przybywali goście, by uczestniczyć w giełdzie.

Głównym koordynatorem i pomysłodawcą giełdy był kol. Jerzy Dobrowolski - wiceprezes Klubu, właściciel kilku firm Dobrowolski i WUKOM (produkcja i dystrybucja urządzeń i pojazdów samochodowych specjalistycznych). Przybyło 14 wystawców z całej Polski.

Rok 2006
z okazji konkursu „ABSOLWENT ROKU 2005”

Niektóre działania Stowarzyszenia skierowane są nie tylko na integrację absolwentów, lecz także na pomoc w kontaktach biznesowych

W godz. 10.00 - 17.00 z okazji Wielkiej Gali PCz i konkursu Absolwent Roku w Sali Marmurowej Klubu Politechnik odbywała się „Giełda Promocji Absolwentów PCz”, na której produkty swoich firm prezentowali członkowie Klubu. Od godzin rannych przybywali goście, by uczestniczyć w giełdzie.

Klub Integracyjno-Promocyjny zorganizował w tym roku Giełdę Promocji Absolwentów PCz po raz drugi. Giełda nie tylko integruje naszych absolwentów-pracodawców, którzy mogli dokładniej zapoznać się z ofertami rynkowymi kolegów, wymienić informacje biznesowe, nawiązać kontakty i współpracę, ale także ma wymiar wychowawczy i buduje prestiż Uczelni w opinii studentów. Pokazuje naszym studentom, że Politechnika jest dobrą uczelnią, po skończeniu której można osiągać sukcesy gospodarcze. Stanowi także okazję do znajdowania stypendiów i perspektywicznego zatrudnienia dla naszych studentów. Giełda miała na celu zaprezentowanie osiągnięć firm absolwentów, pokazanie ich dorobku oraz produktów a także stanowić doskonałą okazję do przedstawienia ewentualnych ofert pracy dla studentów kończących uczelnię jak i absolwentów. Swoje produkty wystawiło 18 absolwentów. Koordynatorem Giełdy był kol. Maciej Radziejowski.