Graj Cezary Marek

Graj Cezary Marek
Wydział Budowy Maszyn, 1973

Od 1988r. do chwili obecnej jest Prezesem Zarządu i Właścicielem udziałów w Grupie Firm„Urdom” Spółka z o.o. w Częstochowie. W latach 1995-1997 był Wojewodą Częstochowskim, 1996-1997 Członek Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów z rekomendacji Konwentu Wojewodów, 1986-1988 Główny Specjalista d/s Gospodarki Materiałowej Przedsiębiorstwa Budowlano - Montażowego Hutnictwa Montex” w Częstochowie. W latach 1982-1986 Dyrektor Handlowy Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Budownictwa Hutniczego w Poraju k. Częstochowy, 1976-1982 Z-ca Dyrektora d/s Technicznych w PTBS „TransbiuT” w Częstochowie, 1973-1976 Kierownik Transportu w Fabryce Pras Automatycznych „Wykromet” w Częstochowie. Cezary Marek Graj ma dwa zgłoszenia patentowe i wzory użytkowe oraz publikacje z zakresu organizacji zarządzania i makroekonomii. Jego zainteresowania to procesy rozwojowe gospodarki rynkowej, makroekonomia (publikacje), technologie zarządzania, sport samochodowy.

Grupa URDOM funkcjonuje na polskim rynku od 1988 roku „Urdom” Spółka z o.o. zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją alkoholi.

Wciągłej sprzedaży oferuje pełny asortyment (ponad 1500 pozycji) alkoholi wszystkich znanych producentów i dystrybutorów krajowych i zagranicznych. „Urdom-Bud” Spółkazo.o.jestfirmąprodukującąstolarkębudowlanąnajnowszejgeneracjiwsystemach PCV oraz aluminium. Zajmuje się obsługą dużych przedsiębiorstw budowlanych w zakresie kompleksowych realizacji elewacji zewnętrznych budynków i budowli, „Chłodnia w Częstochowie” Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształceń własnościowych i przejęła tradycje zakładu funkcjonującego od ponad 30 lat.

Głównym przedmiotem działalności Chłodni jest produkcja mrożonych wyrobów kulinarnych (pyzy ziemniaczane, kluski śląskie, knedle, pierogi a także lody - wyłączność na produkcję lodów o nazwie „Śnieżka”) oraz przechowalnictwo artykułów spożywczych w przystosowanych do tego celu komorach mroźniczych.

Od 2008 roku prowadzi własną działalność w zakresie doradztwa gospodarczofinansowego na terenie Częstochowy, Warszawy i Białegostoku.

 

 

kontakt: 607-494-933

e-mail: c.m.graj@interia.pl