Zebranie członków Klubu 2014

Spotkanie Klubu Integracyjno-Promocyjnego SWPCz
odbyło się 27 września 2014 r w hotelu „Stok” w Wiśle

W spotkaniu wzięło udział około 70 uczestników, absolwentów Politechniki Częstochowskiej, głównie dyrektorów, prezesów i właścicieli przedsiębiorstw i firm. Obecni byli również przedstawiciele władz Uczelni i miasta w osobach JM Rektor prof. Marii Nowickiej-Skowron i Krzysztofa Matyjaszczyka.

W swoim wystąpieniu Pani Rektor przedstawiła sytuację uczelni oraz wyraziła chęć współpracy z klubem. Podziękowała za dotychczasową współpracę, życząc wszystkim sukcesów w dalszej działalności.

Przedstawienia nowych członków klubu dokonał kol. Stanisław Kruszyński a legitymacje klubowe wręczył prezes Jan W. Pilarczyk. Sprawozdanie z działalności Klubu Integracyjno-Promocyjnego w kadencji 2009-2014 - przedstawiła kol. Elżbieta Bociąga.

„Moja droga do sukcesu” Absolwent Roku 2013” - Krzysztof Matyjaszczyk opowiedział w jakiej kondycji zastał miasto, jakie napotkał problemy, jakie inwestycje zrealizował podczas swojej kadencji.

Sprawozdanie z VIII Zjazdu Absolwentów w Ameryce przedstawił kol. Kazimierz Łyczko. Z okazji 30-lecia działalności na rynku amerykańskim firmy SLOAN INDUSTRIES INC., w dniach 22-24 sierpnia 2014 roku odbył się w Wood Dale k/Chicago (Illinois) VIII Zjazd Wychowanków Politechniki Czestochowskiej, zamieszkałych w Ameryce Północnej. Na Zjazd przyjechało ponad dwudziestu absolwentów, którzy od wielu lat rozsławiają rodzimą uczelnię w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na zjeździe była też obecna czternastoosobowa delegacja Zarządu Stowarzyszenia z Częstochowy z Prezesem Janem W. Pilarczykiem. Gospodarz Zjazdu kol. Henryk Słowiński wraz ze swoim wspólnikiem Adamem Niedośpiałem i Absolwentem Ambasadorem Roku 2013 – Andrzejem Bącalem, stworzyli uczestnikom Zjazdu rodzinną atmosferę. Były wspólne śpiewy, wspomnienia z lat studenckich, zwiedzanie Chicago, udział w balu jubileuszowym firmy SLOAN. Gospodarz Zjazdu otrzymał od delegacji z Polski dyplom okolicznościowy spisany na „byczej skórze” oraz plakietę gratulacyjną od Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. O Zjeździe informowała prasa polonijna oraz radio i telewizja w Chicago.

Informację o Walnym Zjeździe Stowarzyszenia przedstawił kol. Jan W. Pilarczyk

Wybrano nowe władze Klubu w osobach:

Andrzej Szeląg , Krzysztof Dędek, Leszek Pustuł, Jerzy Chruściel, Elżbieta Bociąga, Janusz Koclęga, Andrzej Durlik, Marek Rabenda, Zbigniew Pawlik
SPOTKANIE KLUBU INTEGRACYJNO – PROMOCYJNEGO SWPCZ 26/27.09.2014r.

PLAN SPOTKANIA

26.09.2014 PIĄTEK

14:00-17:00 Przyjazd i zakwaterowanie w pokojach
17:00-19:00 Spotkanie członków klubu w sali konferencyjnej
20.00 Biesiada w karczmie z zespołem muzycznym

27.09.2014 SOBOTA

7:30-10:30 Śniadanie
12:00 Zakończenie spotkania

Koszty uczestnictwa:

  • Nocleg ze śniadaniem - 120zł osoba za dobę
  • Biesiada z zespołem muzycznym – 130zł osoba (w cenie bogate regionalne menu, napoje, alkohole)

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w promocyjnej cenie – koszt dodatkowej doby 150zł osoba
(w cenie śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu)

W celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o kontakt z działem marketingu Hotelu Stok Panią Katarzyną Kuliniak tel. 33 856 40 47 lub e-mail: k.kuliniak@hotelstok.pl. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do dnia 20.09.2014 wraz z wpłatą należności za pobyt na konto Hotelu

„Bodeko Hotele” Sp. z o.o. w Wiśle
ING Bank Śląski oddział Wisła
97 1050 1096 1000 0001 0108 6080

W czasie wolnym w cenie pobytu zachęcamy do korzystania z basenu krytego zbudowanego w technologii stali nierdzewnej z systemem dysz do hydromasaży oraz gejzerów wodnych, 2 jacuzzi, oraz strefy wellnes - 8 gabinetów m.in. sauny: sucha, infrared, biosauna – górska, łaźnie: parowa, aromatyczna, wanna spa z hydromasażem, caldarium, prysznic wrażeń z koloroterapią, strefa wypoczynkowa z brodzikiem Kneippa.

Zapraszamy także do relaksu w hotelowym SPA oferującym szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało – dla uczestników spotkania proponujemy rabat specjalny na zabiegi w wysokości 15%.

Miłośników gry w kręgle zapraszamy do 4 torowej automatycznej kręgielni wraz z barem nocnym i dyskoteką, stołami do bilardu i piłkarzykami.

Zachęcamy do korzystania z hotelowej restauracji oferującej dania kuchni regionalnej, europejskiej i polskiej dla uczestników spotkania proponujemy rabat w wysokości 10 %

Więcej informacji na temat hotelu na stronie www.hotelstok.pl